0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: YERUMONİ
Ürün Kodu: 24KASIM
135,00TL
Vergiler Hariç: 114,41TL

Mevcut Seçenekler:

ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYESİ
24 Kasım 2018'e az bir zaman kala "Öğretmenime ne hediye alabilirim?" diye düşünüyorsanız, öğretmenlere hediye alternatiflerimizden seçim yapabilirsiniz!
Öğretmene hediye almak bazen sizi “acaba beğenir mi” kaygısıyla ikilemde bırakabilir. Çünkü arkadaş veya dosta hediye almaktan daha zordur. Size bildiğiniz birçok şeyi öğreten, eğitim ışığıyla geleceğinizi aydınlatan öğretmeninize yılda birkez de olsa onu çok mutlu edecek bir hediye vermek istersiniz. Fakat sandığınızın aksine öğretmeninizin mutlu aldığınız hediyenin fiyatına bağlı bir durum değildir. Onun için özel bir günde onu hatırladığınızı, sevdiğinizi, saydığınızı ifade eden küçücük bir hediyeyle bile çok mutlu olacaktır. YerumOni olarak bu özel gün de en beğenilen öğretmenler günü hediyelerini sizler için seçtik.
Özel günlerde hediye almak karşımızdaki insana gösterdiğimiz saygı ve sevginin en somut ifadesidir. YerumOni böyle özel günlerde sevdikleriniz için alabileceğiniz hediyelik ürünleri bulabilirsiniz. 
Tüm eğitimcilerin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun!


MADE İN ARDEŞEN
YerumOni Karadeniz hediyelik eşya kültürünü Türkiye’ye tanıtmak ve Karadeniz kültürünün bilinmeyen yönlerini meraklılarına ulaştırmak için kurulmuştur.
Her biri Karadenizli kadınların el emeği göz nuru olan örgü patikler, geleneksel çay arabaları, dedelerimizin ninelerimizin giydiği lastik ayakkabılar ve dahası…
Karadeniz’i anlatan her şey YerumOni’de!

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu
Image
Image