Hakkımızda

YERUMONİ HAKKIMIZDA

2016’da yerumoni instagram hesabı ile başlayan serüvenimiz günümüzde kendine yeni maceralar katarak devam ediyor. Yalnızca 25 TL sermaye ile kurduğumuz Yerumoni Karadeniz Hediyelik Eşya hesabı şuan 3 sosyal medya hesabı ve web sitesi ile aktif olarak varlığını sürdürürken her paylaşımda, her siparişte kendine yeni kilometre taşı koyuyor.

Yerumoni, standart olan herşeye standartların dışında bakabilen bir üniversite öğrencisinin cebinde sadece 25 Tl para kalması ile başladı. Karadenizli insanların günlük hayatta kullandıkları ürünleri ve sözleri tekrardan yaşamlarına farklı bir şekilde katarak dikkat çekmeyi başardı.Sadece ünversitede kira parasını ödeyebilmek içim çıkılan bu yolda onbinlerce takipçi,onbinlerce beğenı ve binlerce sipariş almanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yerumoni, ev kadınlarına katkı sağlamak amacıyla kendi evlerinde çalışarak el yapımı örgü patikler ve montaj işleri ile kadınlarımıza istihdam sağlamaktadır.Her geçen gün sizin desteğinizle büyümeye devam ediyoruz. Bizi takip eden,beğenen ve siparişleri ile bizlere destek olan herkese teşekkür ederiz.

 

                                                                                                                                           Bİ’BAK BELKİ BEĞENDUN!

                                                                                                                                           MADE İN ARDEŞEN